Fantastyczne przygody i doznania

Gry są czymś nieodłącznym w naszym życiu. Tak, zbyt długie przesiadywanie przed monitorem komputera nie jest może polecane. Ale czasem ludzie muszą pograć, dzięki czemu mogą się zrelaksować. Zresztą dla niektórych osób gry komputerowe to cały świat. Do tego stopnia, że czynią z niej nawet swoją pracę zarobkową. Tak, świat gier komputerowych znacznie się rozwija – co widać, obserwując bardzo wnikliwie ten rynek. Wszystko idzie w takim tempie, że świat gier komputerowych staje się chętnie wykorzystywanym wątkiem przez wielu autorów. Jednym z nich jest Wasilij Machanienko, który zaprasza do czytania “Droga Szamana. Etap trzeci: Tajemnica Mrocznego Lasu“.

“Droga Szamana”

Jak sam tytuł wskazuje, jest to już trzecia książka tego autora, która należy do cyklu “Droga Szamana”. Ten niepozorny tytuł całej serii ukrywa naprawdę fantastyczne książki, gdzie akcja nawet na moment nie ustaje. Chyba nikt nie mógł sobie wyobrazić, że można mieć do czynienia z tak doskonałymi bohaterami science-fiction o których nie da się tak łatwo zapomnieć. Cała seria spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem czytelników, którzy wręcz nie mogli się doczekać na pojawienie się kolejnych części na rynku. W końcu po dwóch tomach przyszedł czas na trzecie spotkanie z Machanienko, który nawet na moment nie zwalnia.

Walka o przetrwanie

Tania Książka – Droga Szamana. Etap trzeci: Tajemnica Mrocznego Lasu to powrót do Barilionu. Miejsca, gdzie ludzie zjawiają się tylko po to, aby przeżyć fantastyczne emocje i mroczne doznania. Barilion dla niektórych jest jak ziemia obiecana, gdzie mogą spełnić swoje bardzo skryte marzenia. Ale nie wszyscy tak mają. W szczególności więźniowie ze świata rzeczywistego. To oni są zamykani w specjalnych kapsułach (a nie w więzieniach) i wysyłani są do Barilionu, aby ciężko pracować. Wszystkie wyroki muszą tam odsiedzieć. Jednym z takich więźniów jest Dmitrij Machan. W Barilionie zaczynał od od najniższej pozycji – Szamana. Musiał pokazać na co go stać, ponieważ przeżył bardzo wiele: prace w kopalni, zdradę współwięźniów oraz ponowny proces, dzięki któremu wypuszczono go do otwartego świata Barliony. Teraz mógłby przeczekać, ale to nie dla Machana. On chce odkryć Mroczny Las oraz wszystkie tajemnice. Dlatego też zbiera pięćdziesięciu najlepszych graczy kontynentu, aby odkryć to, czego jeszcze nikt nie widział. Tylko czy wszyscy wrócą z tej wyprawy? Co takiego ciągnie Machana do tego lasu? Miłośnicy Machanienko na pewno nie będą zawiedzeni ponownym spotkaniem z tym autorem.

zdjęcie utworzone przez Racool_studio - pl.freepik.com

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
     
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930